Вирішення спорів

Усі розбіжності, що виникають між контрагентами під час здійснення діяльності з постачання електроенергії, сторони намагатимуться вирішувати шляхом переговорів із застосуванням засобів досудового врегулювання спорів.

У разі неможливості досягнення згоди Сторін в процесі переговорів, такий спір передається на вирішення до Регулятора ринку електроенергії згідно із Законом України “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” та/або передається на розгляд до суду у відповідності з чинним законодавством України.

Подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці відбувається електронною поштою, вказаною нижче, способами поштового зв'язку за адресою розміщення офісу або шляхом особистого прийому в офісі у робочий період часу. Їх розгляд відбувається протягом 10 днів з моменту отримання, відповідь надається способом, вказаним споживачем при подачі звернення

Увага! При ураженні електричним струмом для надання першої допомоги потерпілого потрібно звільнити від дії струму (наприклад, якщо дитина тримається за оголені дроти, то потрібно руку потерпілого забрати від них). При цьому обов’язково потрібно дотримуватися запобіжних заходів, щоб самому не бути ураженим струмом: а) по можливості відключити джерело струму; б) якщо потерпілий лежить під обірваним дротом (наприклад, на вулиці), предметом, що не проводить струм (наприклад, сухою палицею), відкинути провід (при цьому потрібно стояти на сухому місці, а якщо навколо вода підкласти під ноги якийсь предмет, який не пропускає струм (знову ж таки – суху дошку). Після звільнення потерпілого від джерела електричного струму, слід терміново починати проведення первинних реанімаційних заходів (непрямий масаж серця, штучне дихання). На опіки слід накласти стерильну пов’язку. Постраждалого слід терміново доправити до лікарні.

Будьте обережними! Бережіть здоров’я і життя

Особа, відповідальна за розв’язання спорів:

  • Уповноваженний по вирішенню спорів - Щербаков Максим Олександрович
  • Адреса: Україна, 01032, місто Київ,
    вул. Старовокзальна, будинок 18
  • Тел./факс: +38(063)-307-05-83
  • E-mail: electrogroup22@gmail.com